Інтерфакс-Україна
17:51 20.10.2017

Законопроект про СФР потрібно винести на голосування ВР у листопаді - Гройсман

1 хв читати
Законопроект про СФР потрібно винести на голосування ВР у листопаді - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що розробляється нині законопроект про створення Служби фінансових розслідувань (СФР) повинен бути презентований і винесений на голосування у Верховній Раді в листопаді.

"Ми зараз розробляємо законопроект, я думаю, що в листопаді його необхідно презентувати і голосувати в парламенті, про Службу фінансових розслідувань", - сказав він під час зустрічі з представниками бізнесу у Волинській області в п'ятницю.

За словами прем'єра, після створення СФР, Служба безпеки України, Генеральна прокуратура, Державна фіскальна служба і Національна поліція позбудуться функції розслідування економічних злочинів.

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

Глава МЗС Чехії Липавський нагороджений медаллю "За підтримку України та дипломатичні зусилля"

Орбан про заяву ЄС: вказівки з "лави суддів" можуть погіршити ситуацію на зустрічі Трампа з Путіним

Зустріч Трампа та Путіна не має вирішувати майбутнє України та Європи – депутати Європарламенту

Путін використає зустріч з Трампом у власних інтересах - голова комітету Ради з питань зовнішньої політики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА