19:09 31.10.2017

Україна хотіла би почати діалог про спрощення візового режиму з Канадою

1 хв читати
Україна хотіла би почати діалог про спрощення візового режиму з Канадою

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає за необхідне почати діалог з Канадою щодо питання спрощення візового режиму з між країнами.

"Ми хотіли би почати діалог щодо спрощення візового режиму між нашими країнами", - сказав він, виступаючи на комітеті з питань зовнішньої торгівлі парламенту Канади у вівторок.

За його словами, держави повинні почати такий діалог. "Ми повинні почати такий діалог, щоб стати ще ближчими", - додав прем'єр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР має намір звернутися до ЄС щодо прийняття України до Євросоюзу за спецпроцедурою – Разумков

Україна звернулася до ЄСПЛ із вимогою зупинити напади РФ на цивільні об'єкти

У ЄС очікують, що запит Зеленського про невідкладне членство України надійде найближчим часом, після чого розпочнеться його розгляд

Українська дипломатія мобілізувала безпрецедентно широку антипутінську коаліцію для підтримки України – глава МЗС

Країни G7 не мають наміру визнавати зміни у статус-кво в Україні, досягнуті операцією РФ

Бразилія в конфлікті навколо України зберігатиме нейтралітет - президент

Через російське вторгнення в Україну ЄС активізував механізми реагування на політкризу

ЄС запроваджує санкції для режиму Лукашенка

Кулеба: Те, що РФ готова проводити переговори без будь-яких попередніх умов, ультиматумів і вимог, - уже перемога

Лідери країн ЄС та США можуть уже найближчим часом вирішити питання щодо обмеження доступу РФ до SWIFT

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА