11:19 01.11.2017

Україна зацікавлена в залученні інвестицій із Саудівської Аравії - Порошенко

1 хв читати
Україна зацікавлена в залученні інвестицій із Саудівської Аравії - Порошенко

Україна зацікавлена в залученні інвестицій із Саудівської Аравії, йдеться в повідомленні прес-служби президента Петра Порошенка.

У повідомленні наголошується, що президент України провів переговори з керівним директором Відкритого інвестиційного фонду Королівства Саудівська Аравія Ясиром бін Османом Ар-Румаяном, під час яких сторони обговорили можливості подальшого розширення інвестиційної співпраці між Україною та Саудівською Аравією.

"Ми вітаємо участь саудівського капіталу державної та приватної форми в реалізації привабливих взаємовигідних проектів на території України, зокрема в таких сферах, як літакобудування, сільське господарство, суднобудування, оборонна промисловість, енергетика, туристично-рекреаційна інфраструктура, а також у процесі приватизації в нашій країні", - наводить прес-служба слова П.Порошенко.

Президент запросив саудівські компанії взяти участь у приватизації в Україні.

Зі свого боку Ясір бін Осман Ар-Румаян поінформував про діяльність Відкритого інвестиційного фонду в рамках реалізації амбітного плану економічних реформ Saudi Arabia's Vision 2030, спрямованого на послаблення залежності країни від доходів нафтового сектора. Станом на 2017 рік активи фонду становлять $160 млрд.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР має намір звернутися до ЄС щодо прийняття України до Євросоюзу за спецпроцедурою – Разумков

Україна звернулася до ЄСПЛ із вимогою зупинити напади РФ на цивільні об'єкти

У ЄС очікують, що запит Зеленського про невідкладне членство України надійде найближчим часом, після чого розпочнеться його розгляд

Українська дипломатія мобілізувала безпрецедентно широку антипутінську коаліцію для підтримки України – глава МЗС

Країни G7 не мають наміру визнавати зміни у статус-кво в Україні, досягнуті операцією РФ

Бразилія в конфлікті навколо України зберігатиме нейтралітет - президент

Через російське вторгнення в Україну ЄС активізував механізми реагування на політкризу

ЄС запроваджує санкції для режиму Лукашенка

Кулеба: Те, що РФ готова проводити переговори без будь-яких попередніх умов, ультиматумів і вимог, - уже перемога

Лідери країн ЄС та США можуть уже найближчим часом вирішити питання щодо обмеження доступу РФ до SWIFT

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА