Інтерфакс-Україна
16:34 01.11.2017

Квапитися з відстороненням глави МВС Авакова не варто - Кожем'якін

1 хв читати
Квапитися з відстороненням глави МВС Авакова не варто - Кожем'якін

Голова парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (фракція "Батьківщина") Андрій Кожем'якін вважає за недоцільне квапитися з відстороненням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з посади на час досудового слідства стосовно його сина Олександра.

"Це питання виникло буквально вчора, я бачив, що такі пропозиції надходять... Мені здається, що тут мають ухвалювати рішення без комітету. Моя особиста позиція - приймати рішення потрібно, не кваплячись, чітко проаналізувавши, щоб не допустити помилки. Тому що сьогодні посада міністра внутрішніх справ, яку обіймає пан Аваков, досить сильно зав'язана на багато питань, пов'язаних із безпекою в нашій державі", - сказав А.Кожем'якін кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна".

"Тому я так не поспішав би зопалу відстороняти всіх підряд", - резюмував він.

А.Кожем'якін також дав зрозуміти, що його комітет навряд чи ініціюватиме розгляд питання про відсторонення А.Авакова з посади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА