Інтерфакс-Україна
17:24 01.11.2017

Порошенко та король Саудівської Аравії домовилися спростити візовий режим між країнами

1 хв читати
Порошенко та король Саудівської Аравії домовилися спростити візовий режим між країнами

Україна та Саудівська Аравія мають намір спростити візовий режим між країнами, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Було досягнуто дуже важливих домовленостей про спрощення візового режиму", - сказав П.Порошенко після зустрічі з королем Саудівської Аравії Салманом ібн Абдул-Азізом Аль Саудом у середу.

"Ми з королем, Його Величністю, домовилися про те, що ми рішуче знижуємо ставки плати зборів за візи й рухаємося для того, щоб полегшити можливість для бізнесменів, підприємців, туристів, для того, щоб саудівці відкривали фантастичну України, а українці мали можливість подорожувати до Саудівської Аравії", - додав глава української держави.

П.Порошенко нагадав, що візи до Саудівської Аравії для українців є найдорожчими серед усіх країн світу, і, відповідно, для саудівців - в Україну.

Він також повідомив про можливе спрощення процедури хаджу для мусульман, які проживають в Україні. "Ми домовилися про те, що ми зробимо максимальне спрощення процедури хаджу, і я не виключаю, що і з української сторони ми розробимо кілька ініціатив, які дадуть змогу захистити права українців-мусульман", - сказав президент.

П.Порошенко нагадав, що в Україні проживає майже два мільйони мусульман.

Як повідомляється на офіційному сайті глави української держави, П.Порошенко нагородив Салмана ібн Абдул-Азіза Аль Сауда орденом князя Ярослава Мудрого I ступеня "за визначний особистий внесок у розвиток українсько-саудівських міждержавних відносин".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА