Інтерфакс-Україна
13:10 08.11.2017

Внесення поправки про розрив дипвідносин з РФ до законопроекту щодо Донбасу вже неможливо - Пашинський

1 хв читати
Внесення поправки про розрив дипвідносин з РФ до законопроекту щодо Донбасу вже неможливо - Пашинський

Строки внесення поправок до другого читання законопроекту про забезпечення суверенітету України на Донбасі минули, зазначає глава профільного комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський (фракція Народний Фронт).

Відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", чи можливе внесення на засідання комітету поправки про дипломатичні відносини з РФ, С.Пашинський пояснив: "Всі правки опубліковані на сайті комітету... Правки подаються два тижні після першого читання - в регламентний термін".

Водночас у коментарі журналістам глава комітету наголосив, що поправки про розрив дипломатичних відносин з Російською Федерацією в законопроекті щодо Донбасу наразі вже немає.

"Це не компетенція цього закону. Процедура встановлення дипломатичних відносин у нас в законодавстві прописана".

Водночас керівник фракції "Народний Фронт" Максим Бурбак, відповідаючи на запитання журналістів, чи підтримує фракція пропозицію закріпити в законопроекті щодо Донбасу норму про дипвідносини з РФ, сказав "Я хотів би обговорювати всі ці питання після остаточної версії документа, коли побачимо таблицю до другого читання, і після засідання нашої фракції будемо активно обговорювати це питання".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА