Інтерфакс-Україна
12:28 11.11.2017

Судді оновленого Верховного суду склали присягу

1 хв читати

Україна відкриває нову сторінку в правосудді, вважає президент України Петро Порошенко.

"Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя в нашій країні", – сказав він під час церемонії складання присяги суддями Верховного Суду України в суботу в Києві.

П.Порошенко наголосив, що завдяки змінам профільного законодавства в Україні впроваджуються "європейські стандарти судочинства".

За його словами, завдяки ухваленому закону про зміни до низки процесуальних кодексів встановлюються інші правила судового процесу – "ефективного, швидкого і зручного для всіх його учасників".

П.Порошенко наголосив, що осучаснення адміністративного судочинства спростить захист громадян у відносинах із державою.

"У судовій системі змінюються правила, змінюються люди. І я хочу привітати в вашій особі ще раз членів нового Верховного Суду – кардинально оновленого порівняно з попереднім", – зазначив глава держави.

Він зазначив, що зараз Україна – приклад для інших країн у сфері правосуддя: "Сьогодні Україна вже є прикладом для інших держав щодо впровадження стандартів і прав, які за своєю прозорістю конкурсних процедур, щодо відкритості та залучення громадськості".

Понад сто суддів оновленого Верховного Суду України склали присягу в суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Китаю: США слід припинити використовувати максимальний тиск, погрози і шантаж

ЄС шукає способи продовжувати санкції проти РФ без згоди всіх країн союзу - ЗМІ

США знизили вимоги до України щодо повернення вартості наданої допомоги в угоді про мінерали - ЗМІ

Питання послаблення санкцій проти РФ не буде порушено до встановлення перемир’я – Держдеп США

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА