14:51 15.11.2017

Співробітники НАЗК озвучать інформацію про фальсифікації та порушення під час перевірки е-декларацій

1 хв читати
Співробітники НАЗК озвучать інформацію про фальсифікації та порушення під час перевірки е-декларацій

Ще два співробітники Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) мають намір у середу озвучити інформацію про фальсифікації та порушення під час перевірки агентством електронних декларацій активів політиків і чиновників, заявляє народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Мустафа Найєм.

Як повідомив М.Найєм на своїй сторінці в соцмережі Facebook, відповідні заяви співробітники НАЗК мають намір зробити в середу, 15 листопада, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції.

"Сьогодні о 15:00 на засідання антикорупційного комітету прийдуть ще два співробітники Нацагентства, які висловили готовність слідом за Ганною Соломатіною (співробітником НАЗК - ІФ) публічно озвучити нові факти порушень у НАЗК", - написав нардеп.

За його словами, на засідання парламентського комітету прийде один з аудиторів, який надасть звіт про підроблення, фальсифікації та порушення під час проведення спеціальних і повних перевірок декларацій народних депутатів і членів уряду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР має намір звернутися до ЄС щодо прийняття України до Євросоюзу за спецпроцедурою – Разумков

Україна звернулася до ЄСПЛ із вимогою зупинити напади РФ на цивільні об'єкти

У ЄС очікують, що запит Зеленського про невідкладне членство України надійде найближчим часом, після чого розпочнеться його розгляд

Українська дипломатія мобілізувала безпрецедентно широку антипутінську коаліцію для підтримки України – глава МЗС

Країни G7 не мають наміру визнавати зміни у статус-кво в Україні, досягнуті операцією РФ

Бразилія в конфлікті навколо України зберігатиме нейтралітет - президент

Через російське вторгнення в Україну ЄС активізував механізми реагування на політкризу

ЄС запроваджує санкції для режиму Лукашенка

Кулеба: Те, що РФ готова проводити переговори без будь-яких попередніх умов, ультиматумів і вимог, - уже перемога

Лідери країн ЄС та США можуть уже найближчим часом вирішити питання щодо обмеження доступу РФ до SWIFT

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА