Інтерфакс-Україна
20:45 06.12.2017

Глава Світового банку запевнив Ситника в підтримці зусиль НАБУ в боротьбі з корупцією в Україні

1 хв читати
Глава Світового банку запевнив Ситника в підтримці зусиль НАБУ в боротьбі з корупцією в Україні

Новостворені українські антикорупційні органи вже мають досягнення у викритті корупції та боротьбі з нею, тому для подальшої реалізації антикорупційної реформи в Україні ці органи мають потребу в підтримці, сказав глава Світового банку (СБ) Джим Йонг Кім.

"Світовий банк підтримує зусилля НАБУ в боротьбі з корупцією", - наводить прес-служба Національного антикорупційного бюро України слова глави СБ під час його зустрічі з директором НАБУ Артемом Ситником у рамках Глобального форуму з повернення активів, що відбувається 4-6 грудня у Вашингтоні.

В інформації зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили тиск, який чиниться на НАБУ, хід розслідувань із викриття топ-корупції та перспективи створення Антикорупційного суду в Україні.

При цьому в прес-службі НАБУ нагадали, що під час останнього візиту в Україну в листопаді 2017 року Джим Йонг Кім зазначив, що створення Антикорупційного суду є критично важливим для подальшого зростання української економіки і, крім того, його створення є однією з умов співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА