Інтерфакс-Україна
16:21 08.12.2017

Боротьба з корупцією є підставою для реформ в Україні - Федеріка Могеріні

1 хв читати
Боротьба з корупцією є підставою для реформ в Україні - Федеріка Могеріні

 Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявляє, що боротьба з корупцією є підставою для проведення реформ в Україні та важливу роль тут відіграє громадянське суспільство.

"Боротьба з корупцією є підставою для всіх реформ, багато було досягнуто в цій сфері, але все ще залишаються певні політичні умови в боротьбі з корупцією, які все ще мають бути виконані. Я знаю, наскільки особисто прем'єр-міністр є відданим цій боротьбі", - сказала вона під час спільної з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом прес-конференції в п'ятницю в Брюсселі.

Ф.Могеріні зазначила, що Україна, за підтримки міжнародних партнерів, створила нові антикорупційні інститути.

"Ми вже закликали українську владу посилити їх старання для забезпечення незалежності операційної можливості та повної ефективності національних антикорупційних інституцій", - сказала вона.

Ф.Могеріні відзначила роль громадянського суспільства в питанні проведення реформ, а особливо в боротьбі з корупцією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА