Інтерфакс-Україна
17:14 19.12.2017

Рада ЄС офіційно продовжить санкції щодо Росії 21 грудня

1 хв читати
Рада ЄС офіційно продовжить санкції щодо Росії 21 грудня

Рішення Ради ЄС щодо продовження економічних санкцій щодо Росії очікується в четвер, 21 грудня, повідомили "Інтерфаксу" в естонському головування ради.

"Це станеться за письмовою процедурою. Ми очікуємо рішення приблизно на початку другої половини дня", - зазначив співрозмовник.

Як повідомлялося, політичне узгодження цього чергового продовження главами держав і урядів країн Євросоюзу відбулося 14 грудня на саміті ЄС в Брюсселі.

"ЄС домовився про продовження економічних санкцій проти Росії", - заявив у той день голова Європейської Ради Дональд Туск.

На прес-конференції після засідання Євроради він сказав, що всі 28 членів ЄС "абсолютно єдині в тому, що стосується санкцій проти Росії". За його словами, "ми вперше зробили це (продовжили санкції - ІФ), уникнувши суперечок і розбіжностей".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА