12:34 23.01.2018

Тимошенко та Порошенко лідирують у президентському рейтингу - соцопитування

Тимошенко та Порошенко лідирують у президентському рейтингу - соцопитування

Лідерами президентського рейтингу в Україні є лідер ВО "Батьківщина" та голова однойменної парламентської фракції Юлія Тимошенко, а також нинішній президент країни Петро Порошенко, свідчать дані соцопитування Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва, проведеного спільно із соціологічною службою Центру Разумкова.

Згідно з оприлюдненими на прес-конференції у вівторок у Києві результатами опитування, якби дострокові вибори президента відбулися найближчої неділі, найбільша кількість респондентів (8,7%) підтримали б Ю.Тимошенко, за П.Порошенка віддали б свої голоси 7,6% опитаних українців. Ще по 5,8% набирають лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко та лідер партії "За життя" Вадим Рабинович.

Альтернативного політика готові підтримати 13,5%, не брали б участі в голосуванні 17,2%, не змогли відповісти 20,9%.

Згідно з оприлюдненими даними, в дострокових виборах президента, якщо такі відбудуться, взяли б участь 67,1% респондентів, ще 20,4% не брали б участі в голосуванні, 12,3% не змогли відповісти.

При цьому серед тих, хто має намір брати участь у голосуванні, найбільшу підтримку має лідер ВО "Батьківщина" Ю.Тимошенко (12,1%), далі з підтримкою 10,2% респондентів іде П.Порошенко. На третьому місці А.Гриценко (7,8%), за ним ідуть В.Рабинович (7,7%), лідер Радикальної партії Олег Ляшко (6%), лідер партії "Опозиційний блок" Юрій Бойко (5,2%).

Іншого політика готові підтримати 15,9%, 19,2% опитаних не змогли відповісти.

Загальнонаціональне дослідження проводив Фонд "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2004 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко візьме участь у ток-шоу "Свобода слова", тема - створення помісної церкви

Порошенко згоден, що дострокові вибори ВР призведуть до дестабілізації в Україні

Експертиза має встановити, кому належать голоси на "плівках Онищенка" - І.Луценко

Порошенко відвідає Львівську область в п'ятницю з робочою поїздкою

Лідер фракції "БПП" про "записи Онищенка": Фейки ми не коментуємо

Порошенко: Питання надання автокефалії українській церкві виходить за межі церковного, це питання геополітичне

ВР підтримала звернення Порошенка до Вселенського патріарха про створення автокефальної помісної православної церкви в Україні

Єдина православна помісна церква не стане державною - Порошенко

Порошенко візьме участь у ранковому засіданні ВР у четвер

Порошенко отримав звернення УПЦ-КП та УАПЦ щодо надання Українській церкві томосу про автокефалію, з главою УПЦ (МП) провів зустріч

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА