Інтерфакс-Україна
11:34 28.11.2018

Уряд України створив Міністерство у справах ветеранів

1 хв читати
Уряд України створив Міністерство у справах ветеранів

 Кабінет Міністрів України створив Міністерство у справах ветеранів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Проект рішення на засіданні представила міністр з питань ветеранів Ірина Фріз.

Головою комісії з ліквідації Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО призначено першого заступника голови служби Ігоря Мальцева.

Крім того, Кабмін доручив Міністерству у справах ветеранів, спільно з Міністерством соціальної політики та Міністерством охорони здоров'я у найкоротші терміни розробити положення про новостворене відомство, а також всі інші необхідні для початку роботи документи.

Міністерству фінансів доручено розробити проекти змін до державних бюджетів на 2018 і 2019 роки, в яких передбачити фінансування Міністерства у справах ветеранів.

Як повідомлялося, 22 листопада Верховна Рада підтримала подання прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана про призначення міністром у справах ветеранів народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" І.Фріз.

Міністр у справах ветеранів України має намір насамперед створити раду ветеранів, також одним із напрямів діяльності міністерства стане створення системи "е-ветеран" ("електронний ветеран").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА