Політика

Поїздки чиновників РФ до Криму не змінять закріплений у Конституції України визнаний світом статус АРК - МЗС України про поїздку Путіна на півострів

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест через черговий неузгоджений із Києвом візит президента Російської Федерації Володимира Путіна до тимчасово окупованого Росією Криму та Севастополя.

"Україна вважає цей візит, як і усі попередні неузгоджені з українською стороною поїздки російських посадовців до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (Україна), грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права, зокрема Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН, зобов’язаннями РФ за двосторонніми та багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна та Російська Федерація", - йдеться в заяві МЗС, оприлюдненій у понеділок.

При цьому в українському зовнішньополітичному відомстві вкотре наголошують: "жодні поїздки російських чиновників до Криму не змінять закріплений у Конституції України статус Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, який визнається усім світом".

Також МЗС України передало російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту через візит В.Путіна до АР Крим та м. Севастополь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ