Політика

Зеленський обговорив із бізнес-асоціаціями кроки щодо поліпшення ділового клімату в Україні

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський обговорив із головами бізнес-асоціацій кроки держави щодо поліпшення ділового клімату в країні.

"Буквально декілька хвилин тому завершилася зустріч Володимира Зеленського та Зе! Команди з бізнес-асоціаціями. Обговорення тривають досі: як держава має допомагати покращувати бізнес в Україні? Чому бізнесмени мають бути в команді, і як Володимир бачить свою команду? Звіт очікуйте в наступних випусках влогу (відеоблогу - ІФ)", - йдеться в повідомленні "Команди Зеленського" на сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

Зазначається, що на зустрічі були присутні представники Європейської бізнес асоціації (ЄБА), Американської торговельної палати (AТП) і Союзу української підприємців (СУП).

Згідно з фотографією, яку також розміщено на сторінці "Команди Зеленського" у Facebook, у бесіді також брали участь екс-глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, народний депутат Сергій Лещенко, а також президент СУП В'ячеслав Климов та інші представники бізнес-асоціацій.

Раніше зустрічі представників бізнес-асоціацій із кандидатами в президенти України були відкритими для преси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ