20:24 24.03.2019

Румунія оголосила про перенесення посольства в Ізраїлі в Єрусалим

1 хв читати
Румунія оголосила про перенесення посольства в Ізраїлі в Єрусалим

Прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчиле на конференції у Вашингтоні заявила, що її країна залишається "лояльним другом єврейського народу і найсильнішим голосом на підтримку ізраїльської держави в Європі", .

Бухарест планує перенести румунське посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалиму. Про це прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчиле заявила в неділю, 24 березня, виступаючи з промовою на конференції Американсько-ізраїльського комітету з громадських зв'язків (AIPAC) у Вашингтоні, повідомляє dw

"Я, як прем'єр-міністр Румунії, і уряд, який я очолюю, переносимо наше посольство в Єрусалим, столицю держави Ізраїль", - заявила Денчиле. "Обіцяю вам: Румунія залишиться і надалі лояльним другом і найсильнішим в Європі голосом на підтримку єврейського народу і ізраїльської держави", - додала вона.

За словами політика, вона намагатиметься використовувати час головування Румунії в Раді ЄС у тому, щоб "зміцнити взаємини між Ізраїлем і всім Євросоюзом".

Таким чином, Румунія стане єдиним членом ЄС, який вирішив перенести посольство з Тель-Авіва до Єрусалиму. У травні 2018 року Румунія, Чехія та Угорщина заблокували резолюцію Євросоюзу проти перенесення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалиму.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА