Інтерфакс-Україна
11:17 08.05.2019

Глави МЗС ЄС обговорять у понеділок видачу Росією паспортів жителям Донбасу

1 хв читати
Глави МЗС ЄС обговорять у понеділок видачу Росією паспортів жителям Донбасу

Україна та дії Росії щодо Донбасу будуть однією з тем обговорення актуальних політичних подій на Раді ЄС із закордонних справ 13 травня у Брюсселі.

"Ситуацію в Україні після виборів, а також видачу Росією паспортів жителям Донбасу обговорять міністри закордонних справ", - повідомив у середу журналістам у Брюсселі високопоставлений європейський чиновник на умовах анонімності.

Засідання Рад ЄС на рівні глав МЗС розпочинаються з оглядів актуальних подій у світі, під час яких відбувається короткий обмін думками.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА