Інтерфакс-Україна
13:14 14.06.2019

Меркель 18 червня обговорить із Зеленським Мінські домовленості

1 хв читати
Меркель 18 червня обговорить із Зеленським Мінські домовленості

Канцлер Німеччини Ангела Меркель 18 червня обговорить із президентом України Володимиром Зеленським Мінські домовленості та реформи в Україні, повідомила офіційний представник уряду ФРН Ульріке Деммер.

"Під час робочого обіду політики поговорять про двосторонні відносини, реалізацію Мінських домовленостей, конфлікт на сході України та процес реформування. Потім буде прес-конференція", - сказала Деммер журналістам у п'ятницю.

За її словами, для Німеччини мінський процес українського врегулювання дуже важливий.

"Ви знаєте, наскільки важливий для нас мінський процес", - зазначила вона. Попри те, що робота у рамках формату на різних рівнях триває постійно, дати саміту "нормандської четвірки" або зустрічі глав МЗС Деммер не назвала.

"У рамках "нормандського формату" триває робота, про конкретні заходи я не можу наразі вам сказати", - зазначила представник уряду ФРН.

Окрім Меркель, Зеленського в Німеччині прийме президент країни Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Як повідомлялося, Зеленський 17 червня відвідає з офіційним візитом Францію, 18 червня - Німеччину.

"Програмою візитів передбачені зустрічі глави держави з керівництвом Франції та Німеччини, керівниками парламентів, а також із провідними представниками французького і німецького бізнесу", - йдеться в повідомленні Адміністрації президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА