Інтерфакс-Україна
14:21 03.08.2019

"Слуга народу" запропонує Стефанчука на посаду першого віце-спікера ВР - Разумков

1 хв читати
"Слуга народу" запропонує Стефанчука на посаду першого віце-спікера ВР - Разумков

Партія "Слуга народу" запропонує на посаду першого заступника Верховної Ради представника президента у Верховній Раді Руслана Стефанчука, повідомив голова партії Дмитро Разумков.

"Партія "Слуга народу" на посаду першого віце-спікера пропонуватиме Руслана Олексійовича Стефанчука", - сказав Разумков у Трускавці в суботу, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про кандидатуру на посаду першого віце-спікера.

За словами Разумкова, крім претендентів на посади в президії парламенту, у "Слуги народу" є деякі кадрові пропозиції щодо керівництва комітетами Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА