Інтерфакс-Україна
19:38 01.10.2019

Зеленський пояснив основні положення "формули Штайнмаєра"

1 хв читати
Зеленський пояснив основні положення "формули Штайнмаєра"

Президент України Володимир Зеленський пояснив значення основних положень "формули Штайнмаєра" про вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), домовленості про яку було досягнуто на зустрічі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську, наголосивши, зокрема, що проведення виборів в ОРДЛО "під дулами кулеметів" не буде.

"Що означає ця формула (Штайнмаєра - ІФ)? Це насправді одна-дві пропозиції. Тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий також як закон про особливий статус Донбасу, починає діяти на постійній основі за умови, коли там (на територіях ОРДЛО - ІФ) відбудуться місцеві вибори, проведені відповідно до Конституції України та законодавства України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів. Це означає, що ніяких виборів під дулом кулеметів не буде", - сказав Зеленський на брифінгу за підсумками засідання ТКГ у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА