Політика

Арахамія запропонував призупинити членство Іванісова в партії та фракції на час проведення перевірки

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що членство в партії та фракції народного депутата Романа Іванісова має бути призупинено в зв'язку з підтвердженою інформацією про його судимість.

"Як лідер фракції я вважаю, що йому потрібно призупинити членство в партії "Слуга народу" та фракції на час проведення всебічної перевірки та з‘ясування всіх обставин даного інциденту. У разі спростування цієї інформації відповідне перебування у фракції буде поновлено", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Іванісов був затриманий у 1995 році й відбував за рішенням суду покарання у вигляді позбавлення волі за зґвалтування неповнолітньої у виправних колоніях загального режиму. У відповідь на це Іванісов на своїй сторінці у соцмережі Facebook оприлюднив скан-копію довідки про відсутність судимості.

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підтвердив, що Іванісов був засуджений, однак судимість було погашено, і згідно з чинним законодавством депутат вважається несудимим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ