20:52 19.10.2021

Росія загрожує збереженню стабільності в Грузії, Молдові і Україні, вважають у НАТО

1 хв читати
Росія загрожує збереженню стабільності в Грузії, Молдові і Україні, вважають у НАТО

Спеціальний представник генерального секретаря НАТО з країн Південного Кавказу і Центральної Азії Хав'єр Коломина вважає, що Росія своїми діями створює загрозу збереженню стабільності в регіоні.

"Грузія і НАТО стурбовані політикою безпеки Росії. У цьому регіоні Росія часто використовує загрозу застосування сили і створює загрозу збереженню стабільності як в Грузії, так і в інших країнах регіону, наприклад, в Україні і Республіці Молдова", - сказав після зустрічі з міністром закордонних справ Грузії Давидом Залкаліані Коломина, якого цитує грузинське МЗС.

Раніше у вівторок Коломина обвинуватив Росію у неповазі до угоди про припинення вогню від 12 серпня 2008 року. Він заявив про це журналістам після того, як відвідав кордон з Південною Осетією і ознайомився на місці з поточною ситуацією.

Коломина перебуває в Грузії з дводенним візитом. Він змінив на посаді спеціального представника генсека НАТО з країн Південного Кавказу і Центральної Азії Джеймса Аппатурая, який займав цю посаду з грудня 2010 року і це його перший візит до Грузії. Раніше у вівторок Коломина повідомив журналістам, що з Тбілісі відправиться з візитом до Вірменії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА