14:33 07.12.2021

Новий уряд Німеччини обговорюватиме політичні аспекти проекту "Північний потік -2"

1 хв читати
Новий уряд Німеччини обговорюватиме політичні аспекти проекту "Північний потік -2"

Майбутній глава німецького Міністерства економіки та клімату Роберт Габек (партія "зелених") заявив, що газопровід "Північний потік 2" ще не сертифікований, і новий уряд Німеччини обговорюватиме його з політичного погляду.

"Північний потік 2" не дозволений і перевірка продовжується. У цей період, доки триває перевірка, ми обговорюватимемо проект із політичного погляду і говоритимемо про те, як можуть бути зведені воєдино зовнішньополітична ситуація в Україні та європейське прагнення до деескалації", - заявив Габек журналістам у Берліні у вівторок.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР має намір звернутися до ЄС щодо прийняття України до Євросоюзу за спецпроцедурою – Разумков

Україна звернулася до ЄСПЛ із вимогою зупинити напади РФ на цивільні об'єкти

У ЄС очікують, що запит Зеленського про невідкладне членство України надійде найближчим часом, після чого розпочнеться його розгляд

Українська дипломатія мобілізувала безпрецедентно широку антипутінську коаліцію для підтримки України – глава МЗС

Країни G7 не мають наміру визнавати зміни у статус-кво в Україні, досягнуті операцією РФ

Бразилія в конфлікті навколо України зберігатиме нейтралітет - президент

Через російське вторгнення в Україну ЄС активізував механізми реагування на політкризу

ЄС запроваджує санкції для режиму Лукашенка

Кулеба: Те, що РФ готова проводити переговори без будь-яких попередніх умов, ультиматумів і вимог, - уже перемога

Лідери країн ЄС та США можуть уже найближчим часом вирішити питання щодо обмеження доступу РФ до SWIFT

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА