12:00 07.03.2014

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Агресія Росії проти України під приводом захисту прав "співвітчизників": міфи та реальність"

1 хв читати

У п'ятницю, 7 березня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс- Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Агресія Росії проти України під приводом захисту прав "співвітчизників": міфи і реальність. Громадськість вимагає від СБУ порушити кримінальну справу проти Януковича за заклик ввести збройні сили РФ в Україну". Учасники: голова Комісії з розслідування порушень прав людини в Україні, суддя Міжнародного Кримінального Трибуналу з питань колишньої Югославії в 2002-2005 рр.., проф. Володимир Василенко; кандидат юридичних наук, молодший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, заступник голови Комісії з розслідування порушень прав людини в Україні Станіслав Батрин; кандидат політичних наук, політолог Михайло Басараб (вул. Рейтарська 8/5А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконні дії силовиків на сході України: результати роботи гарячої лінії

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "За спинами жінок і дітей" про використання РФ цивільного населення як "живого щита" під час окупації Криму

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Студенти та активісти об'єдналися в ініціативу проти підкупу на виборах"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи припустимо працювати на ворога? Адвокатура України та адвокатури ДНР/ЛНР - знак рівності?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Медична реформа в гемодіалізі потрібна ще вчора"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ситуація на Донбасі: кримінальні елементи чинять тиск на місцеву владу і готуються до зриву виборів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу презентації нового незалежного інтернет-видання

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зволікання з введенням другого рівня пенсійної системи і неприпустимість зриву пенсійної реформи"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан екології столичного округу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Роль поліції у виборчому процесі: впливати чи забезпечувати порядок?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА