14:30 24.04.2017

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проект FinStream - реальна можливість фінансування для МСБ від компанії з 17-річним досвідом роботи"

У понеділок, 24 квітня, о 14.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Проект FinStream - реальна можливість фінансування для МСБ від компанії з 17-річним досвідом роботи в сегменті". Учасники: співвласник проекту FinStream, власник FGK Сергій Позняк; співвласник проекту FinStream Андрій Матяш; керівник проекту FinStream Сергій Сапатов; власник Pizza Veterano Леонід Остальцев (вул. Рейтарська, 8/5-А). Акредитація журналістів за телефоном (067)784-65-45.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Легальне працевлаштування українців у Польщі як перспектива швидкої євроінтеграції України"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць після візиту президента: чи змінилося життя прифронтового КПВВ "Золоте"?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу презентації українсько-литовського проекту "Пам'ять нації: Відродимо Хортицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" з приводу закінчення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" щодо завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

Про ПЕРЕНЕСЕННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чому українська прокуратура допомагає ФСБ Росії переслідувати мусульман?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА