10:30 22.05.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо проведення VII Українського цементного Форуму'17

У понеділок, 22 травня, о 10.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція, присвячена VII українському цементному Форуму’17. Учасники: голова Асоціації виробників цементу України "Укрцемент" Павло Качур, генеральний директор ТЦ "Епіцентр К" Петро Михайлишин, голова Ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов, виконавчий директор Асоціації "Укрцемент" Роман Скільський, директор корпорації "Альтіс холдинг" Максим Португальський, директор ТОВ "Інститут "Укрдорпроект" Сергій Корецький (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова за електронною поштою anna@a7-group.com, тел. (044) 227-27-77, (063) 145 -87-35 (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопільська).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи забезпечить Міністерство освіти і науки школярів новими підручниками до 1 вересня"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політичний квітень: гарячий подих виборів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Громадськість запобігає вчиненню злочину керівництвом Міністерства освіти України"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Державна міграційна служба України як інструмент російських репресій"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Легальне працевлаштування українців у Польщі як перспектива швидкої євроінтеграції України"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць після візиту президента: чи змінилося життя прифронтового КПВВ "Золоте"?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу презентації українсько-литовського проекту "Пам'ять нації: Відродимо Хортицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" з приводу закінчення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" щодо завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА