10:30 23.05.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан прикордонної служби під час АТО. Захищена України на 0 кілометрі?"

У вівторок, 23 травня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться конференція представників асоціації ветеранів прикордонників з бойовим досвідом у зоні АТО на тему: "Стан прикордонної служби під час АТО. Захищена Україна на 0 кілометрі?". Учасники: голова громадської організації "Всеукраїнський союз захисників кордону батьківської землі" Юрій Харченко; генерал-майор у відставці, командир Луганського прикордонного загону (2003-2006 рр.) Олег Медведчук; полковник, командир Луганського прикордонного загону в 2014 році, кавалер ордена Богдана Хмельницького II і III ступенів Сергій Дейнеко (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (067) 446-00-34.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи забезпечить Міністерство освіти і науки школярів новими підручниками до 1 вересня"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політичний квітень: гарячий подих виборів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Громадськість запобігає вчиненню злочину керівництвом Міністерства освіти України"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Державна міграційна служба України як інструмент російських репресій"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Легальне працевлаштування українців у Польщі як перспектива швидкої євроінтеграції України"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць після візиту президента: чи змінилося життя прифронтового КПВВ "Золоте"?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу презентації українсько-литовського проекту "Пам'ять нації: Відродимо Хортицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" з приводу закінчення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" щодо завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА