10:30 13.11.2017

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Реформа швидкої невідкладної допомоги: міфи і реалії"

1 хв читати

У понеділок, 13 листопада, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Реформа швидкої невідкладної допомоги: міфи і реалії". Учасники: голова ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я Лариса Канаровська; начальник оперативно-диспетчерського відділу Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, голова всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська асоціація працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф" Володимир Рогов, голова профкому Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва Наталія Стахова; проректор з наукової роботи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Шупика та завідувач кафедри медицини невідкладних станів, професор Іван Зозуля (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація http://www.kmppoz.org/, http://www.facebook.com/kmppoz, тел. (044) 288-14-29, (044) 235-10-30.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо підсумків конкурсу на розробку логотипу клубного чемпіонату світу з веслування на човнах "Дракон" (IСF) -2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тиск на малий і середній бізнес в Україні з боку правоохоронних органів: корупція у сфері дитячого харчування в навчальних закладах та медичних установах Києва та області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стратегічна рамка виборів президента: новий курс країни або нафталінові обіцянки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ГО "Поступ" з приводу презентації "Доктрини Громадянської республіки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто наказав поліції розігнати мирний мітинг?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "СЕТАМ: як зламати схеми оточення Януковича та стати ефективним антикорупційним IT-продуктом у держсекторі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан свободи слова в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан свободи слова в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Корупція в Міністерстві оборони за попередніх режимів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Заборона Державіаслужбою польотів безпілотників в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА