13:00 14.02.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Боротьба з корупцією "по-одеськи", або як за допомогою "тітушків" і корумпованих суддів розправляються з журналістами та здійснюють рейдерські захоплення"

У середу, 14 лютого, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5а) розпочнеться прес-конференція на тему "Боротьба з корупцією "по-одеськи", або як за допомогою "тітушків" і корумпованих суддів розправляються з журналістами та здійснюють рейдерські захоплення".

 

Приміщення корпункту всеукраїнського  журналу "Антикорупційний вісник "Ваша Надія"", що по вул. Буніна, 28, в Одесі рейдерським чином захопили "невідомі" і вигнали звідти журналістів. Без нагляду лишилися документи й матеріали гучних журналістських розслідувань, а також документи, що містять адвокатську тайну. Хто за цим стоїть і чому це сталося? На ці та інші питання буде дано відповідь на прес-конференції.

Усі події зафіксовано на відео і буде надано журналістам для огляду й використання.

Йтиметься також про корупційні схеми, які розслідував та публікував Антикорупційний вісник, зокрема про незаконну передачу земель в Одесі, про афери з недобудовами та про діяльність "чорних нотаріусів і реєстраторів" (до відома: в Україні понад 3000 квартир і будинків переоформлено на колекторів).

Учасники прес-конференції:

Федір Олексюк, головний редактор всеукраїнського видання "Антикорупційного вісника "Ваша Надія"

Сергій Шульженко, офіційний Представник в Україні Європейської поліцейської асоціації

Ганна Бевз, директор ТОВ "Прометей-Південь" власника приміщення, яке захоплено рейдерами.

Світана Соколова, директор ТОВ "ЮНІСІА",Орендар частини захопленого приміщення

Володимир Дроздовський,  керівник корпункту всеукраїнського  журналу "Антикорупційний вісник "Ваша Надія" в Одеській   області,

Вікторія Курило, адвокат, потерпіла від захоплення квартири колекторами в м. Києві

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи забезпечить Міністерство освіти і науки школярів новими підручниками до 1 вересня"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політичний квітень: гарячий подих виборів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Громадськість запобігає вчиненню злочину керівництвом Міністерства освіти України"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Державна міграційна служба України як інструмент російських репресій"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Легальне працевлаштування українців у Польщі як перспектива швидкої євроінтеграції України"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць після візиту президента: чи змінилося життя прифронтового КПВВ "Золоте"?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу презентації українсько-литовського проекту "Пам'ять нації: Відродимо Хортицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" з приводу закінчення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" щодо завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА