11:30 15.03.2018

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація нового ЖК Greenville Park: комфортні квадратні метри бізнес-класу в форматі концепції WORK. LIFE. BALANCE"

1 хв читати

У четвер, 15 березня, об 11.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Презентація нового ЖК Greenville Park: комфортні квадратні метри бізнес-класу в форматі концепції WORK. LIFE. BALANCE". Учасники: керівник проекту "Greenville Park" Орест Сарахман, комерційний директор компанії "НЕСТ" Ілля Величко, архітектор житлового комплексу Greenville Park (студія "YUNAKOV ARСHITECTS") Сергій Юнаков (вул. Рейтарська, 8/5-А). Акредитація журналістів обов'язкова за тел. (067) 992-38-39, e-mail: tasia_r@ukr.net.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Приховані інтереси Верховної Ради"

"Патріотичний бандитизм: шокуючі відеоматеріали про події в Дніпропетровській області у 2014 році"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Патріотичний бандитизм: шокуючі відеоматеріали про події в Дніпропетровській області у 2014 році"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гостиний двір - хто блокує відновлення будівлі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" групи кандидатів на посаду директора Українського інституту при МЗС

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Робота за інструкціями призвела до паралічу Укрзалізниці"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Захисники Насірова просять президента захистити адвокатуру від НАБУ"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори президента 2019: чи замінять "чорні" технології реальні національно значущі ідеї?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нове у відносинах між Київводоканалом і споживачами після набуття чинності закону "Про житлово-комунальні послуги"

До відома: про прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Правоохоронні органи на службі в "чорних" рейдерів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА