10:30 17.04.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Трансфер знань в індустрії морепродуктів: огляд рибного ринку України, дика риба Аляски та світові тренди"

1 хв читати

У вівторок, 17 квітня, о 10.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Трансфер знань в індустрії морепродуктів: огляд рибного ринку України, дика риба Аляски та світові тренди". Учасники: фуд-письменник зі світовим ім'ям, бренд-шеф, директор Billingsgate Seafood Training School у Лондоні Сі-Джей Джексон (C.J. Jackson); генеральний директор Асоціації українських імпортерів риби і морепродуктів Дмитро Загуменний; аташе з питань сільського господарства посольства США в Україні Двайт Вайлдер (Dwight Wilder); аташе з питань сільського господарства посольства США в Україні Олександр Тарасевич; представник Інституту маркетингу морепродуктів Аляски Alaska Seafood Marketing Institute (ASMI) Ксенія Горова (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова за телефоном: (099) 737-17-92, zvereva.pr@gmail.com.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спроба рейдерського захоплення ТОВ ПІІ "Еконія": Схема. Дійові особи. Стратегія захисту"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Справа на мільярд" - загроза економіці та іміджу України"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами соціологічного дослідження на тему "Політичне лідерство: якими українці бачать потенційних учасників президентських "виборчих перегонів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейдерське захоплення державної власності на прикладі Підприємства «Центральний аероклуб ТСО України ім. Антонова», який є власником аеродрому «Чайка»"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо ситуації з бездомними тваринами в Києві та на сході України

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як прямі іноземні інвестиції сприяють посиленню економічного розвитку в Україні"

До відома про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки ринку нерухомості України за перше півріччя 2018: подальше зростання або перенасичення?"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна без хлору: небезпеки та ризики"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна без хлору: небезпеки та ризики"

До відома про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Українські розробники передадуть медикам-добровольцям унікальний неінвазивний аналізатор крові"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА