10:30 17.04.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Трансфер знань в індустрії морепродуктів: огляд рибного ринку України, дика риба Аляски та світові тренди"

У вівторок, 17 квітня, о 10.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Трансфер знань в індустрії морепродуктів: огляд рибного ринку України, дика риба Аляски та світові тренди". Учасники: фуд-письменник зі світовим ім'ям, бренд-шеф, директор Billingsgate Seafood Training School у Лондоні Сі-Джей Джексон (C.J. Jackson); генеральний директор Асоціації українських імпортерів риби і морепродуктів Дмитро Загуменний; аташе з питань сільського господарства посольства США в Україні Двайт Вайлдер (Dwight Wilder); аташе з питань сільського господарства посольства США в Україні Олександр Тарасевич; представник Інституту маркетингу морепродуктів Аляски Alaska Seafood Marketing Institute (ASMI) Ксенія Горова (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова за телефоном: (099) 737-17-92, zvereva.pr@gmail.com.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Легальне працевлаштування українців у Польщі як перспектива швидкої євроінтеграції України"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць після візиту президента: чи змінилося життя прифронтового КПВВ "Золоте"?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу презентації українсько-литовського проекту "Пам'ять нації: Відродимо Хортицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" з приводу закінчення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" щодо завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

Про ПЕРЕНЕСЕННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чому українська прокуратура допомагає ФСБ Росії переслідувати мусульман?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА