11:00 18.04.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні"

1 хв читати

У середу, 18 квітня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні" за участю голови громадської ради при ГУ ДФС в Одеській області, заступника генерального директора Асоціації міжнародних експедиторів України Віктора Берестенка (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова через електронну пошту: o.burlaka85@gmail.com, тел. (050) 464-78-00.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Понад 3 млн сімей отримають у поштові скриньки "Рахунки від держави", з яких дізнаються, скільки коштує "безкоштовна" медицина, освіта і зарплата чиновників"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Толерантність чи нетерпимість. Соціологічний погляд"

До відома: про СКАСУВАННЯ раніше анонсованої на 13.00 13 грудня прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто захистить Святого Миколая?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вперше бізнес повідомить українцям про ціну державних послуг"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ризики проведення аукціону з продажу ПАТ "Центренерго". Чому влада не зацікавлена в прозорості конкурсу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок нерухомості України в 2018: результати року та перспективи галузі в прийдешньому році"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА