11:00 18.04.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні"

1 хв читати

У середу, 18 квітня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні" за участю голови громадської ради при ГУ ДФС в Одеській області, заступника генерального директора Асоціації міжнародних експедиторів України Віктора Берестенка (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова через електронну пошту: o.burlaka85@gmail.com, тел. (050) 464-78-00.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" громадської ініціативи "Виборча Рада UA" "Зробимо усвідомлений вибір!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену інноваційним технологіям контролю за ходом президентських виборів-2019, які використовуватиме ЗЕ!Команда і штаб кандидата в президенти України В.Зеленського

До відома: про спільну прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" А.Гриценка та Г.Учайкіна

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему: "Презентація соціологічного дослідження "Соціальні та електоральні очікування українців від президентських виборів-2019"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Останній ривок перед фінішем виборчої кампанії. Чиї шанси переважають"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" про статус виконання мирової угоди між компаніями "Філіп Морріс" та Україною

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Що відбувається з реформою прокуратури? Хто перемагає - "стара система" чи "новий підхід"?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Реновація старого житла в Києві та розселення жителів - перший досвід приватного забудовника"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підготовка до ЗНО стає ще доступнішою і ефективнішою"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політична ситуація та електоральні орієнтації населення України: березень 2019 року"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА