11:00 18.04.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні"

У середу, 18 квітня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні" за участю голови громадської ради при ГУ ДФС в Одеській області, заступника генерального директора Асоціації міжнародних експедиторів України Віктора Берестенка (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова через електронну пошту: o.burlaka85@gmail.com, тел. (050) 464-78-00.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Легальне працевлаштування українців у Польщі як перспектива швидкої євроінтеграції України"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць після візиту президента: чи змінилося життя прифронтового КПВВ "Золоте"?"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу презентації українсько-литовського проекту "Пам'ять нації: Відродимо Хортицю"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" з приводу закінчення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" щодо завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

До відома: про перенесення прес-конференції у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" із приводу завершення опалювального сезону 2017/2018 рр.

Про ПЕРЕНЕСЕННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чому українська прокуратура допомагає ФСБ Росії переслідувати мусульман?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Заява про вчинення злочину заступником генпрокурора України - керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Н.Холодницьким"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА