11:00 18.04.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні"

1 хв читати

У середу, 18 квітня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Тіньові схеми ДФС. Хто управляє митницею. Скільки залишається в тіні" за участю голови громадської ради при ГУ ДФС в Одеській області, заступника генерального директора Асоціації міжнародних експедиторів України Віктора Берестенка (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів обов'язкова через електронну пошту: o.burlaka85@gmail.com, тел. (050) 464-78-00.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами подання про сексуальне насильство під час збройного конфлікту на сході України в офіс прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перспективи розвитку системи електронного обліку деревини як інструменту контролю за заготівлею і продажем деревини"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Раптова серцева смерть: встигни врятувати!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Раптова серцева смерть: встигни врятувати!"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ситуація навколо спроби захоплення фермерського господарства "Строгого О.Ф" у Харківській області: юридичний аспект"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ситуація навколо спроби захоплення фермерського господарства "Строгого О.Ф." у Харківській області: юридичний аспект"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна", присвячену випуску журналу "Україна по-арабськи" - Економічний вісник" арабською мовою для читачів арабського світу

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "OpenMarket (ДП "СЕТАМ") став майданчиком для продажу прав оренди державної землі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" медичної мережі "Добробут" на тему "Рік по тому. Підсумки та досягнення першої приватної кардіохірургії в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Київ стає російськомовним? Навіть міжнародні компанії відмовляються обслуговувати українців українською мовою"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА