12:30 17.04.2018

Про ПЕРЕНЕСЕННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго"

1 хв читати

ПЕРЕНОСИТЬСЯ раніше проанонсована на вівторок, 17 квітня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" прес-конференція ПАТ "Київенерго" щодо завершення опалювального сезону 2017/2018 рр. про результати опалювального сезону 2017/2018 у Києві.

Дата та час проведення буде повідомлено пізніше, слідкуйте за анонсами.

Додаткова інфолрмація за тел. (050) 352-33-20.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спроба рейдерського захоплення ТОВ ПІІ "Еконія": Схема. Дійові особи. Стратегія захисту"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Справа на мільярд" - загроза економіці та іміджу України"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами соціологічного дослідження на тему "Політичне лідерство: якими українці бачать потенційних учасників президентських "виборчих перегонів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейдерське захоплення державної власності на прикладі Підприємства «Центральний аероклуб ТСО України ім. Антонова», який є власником аеродрому «Чайка»"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" щодо ситуації з бездомними тваринами в Києві та на сході України

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як прямі іноземні інвестиції сприяють посиленню економічного розвитку в Україні"

До відома про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки ринку нерухомості України за перше півріччя 2018: подальше зростання або перенасичення?"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна без хлору: небезпеки та ризики"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна без хлору: небезпеки та ризики"

До відома про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Українські розробники передадуть медикам-добровольцям унікальний неінвазивний аналізатор крові"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА