12:30 12.02.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ректора Донецького національного медичного університету

1 хв читати

У вівторок, 12 лютого, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція ректора Донецького національного медичного університету Петра Кондратенка на тему "Сотні іноземних студентів під загрозою депортації з України. Від скандалу, пов'язаного з навчанням іноземних студентів у Донецькому національному медичному університеті, страждає імідж України" (вул. Рейтарська 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (050) 328-20-36.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Скільки коштів спрямовують на встановлення безкоштовних лічильників газу? Скільки грошей потрібно, щоб забезпечити всіх споживачів газу індивідуальними засобами обліку?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як телеканали, онлайн-медіа та соціальні мережі висвітлюють виборчі перегони?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Корупція в Україні - погляд бізнесу. Результати дослідження UNIC"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА