10:00 17.04.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фейки, факти та порядок денний для країни"

1 хв читати

У середу, 17 квітня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Фейки, факти та порядок денний для країни" про першочергові кроки для наступного президента України із подолання корупції, забезпечення верховенства права, економічного зростання та обороноздатності країни, реалізації реформи децентралізації, відновлення територіальної цілісності держави, а також щоб обіцянки перед другим туром відповідали конституційним повноваженням. Учасники: доктор економічних наук, голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, співголова Ради РПР Ігор Бураковський; засновник ГО StateWatch, головний експерт групи "Антикорупційна реформа" РПР Олександр Леменов; член правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради РПР Юлія Кириченко; директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, член Ради РПР Анатолій Ткачук; генеральний секретар Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, експерт РПР Олена Трегуб; модератор - Ярина Бусол, керівник комунікаційного напряму РПР (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (095) 153-25-42, yarineyy@gmail.com (Ярина Бусол).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" адвоката П.Порошенка Ігоря Голованя

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нафтогазова асоціація України закликає не допустити повного занурення нафтогазового ринку в тінь"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Надзвичайний стан у Гостомелі: наслідки сімейного бізнесу родини Прилипків"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дострокові вибори. Електоральна ситуація в Україні після оголошення кандидатів від політичних партій"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" лідерки партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко

До відома: про брифінг в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Викрадення людини та свавілля фіскальних органів Дніпропетровської та Миколаївської областей"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Свобода слова та виклики для роботи журналістів в умовах збройного конфлікту в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціальна несправедливість у тарифі на воду для жителів України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Операція "Бастіон", або Чому бізнес вимагає відсторонити в.о. глави ДФС Власова"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА