14:00 22.05.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні"

1 хв читати

У середу, 22 травня, о 14:00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція з приводу презентації звіту на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні" за результатами міжнародного дослідження ЮНІСЕФ "Здоров'я та поведінкові орієнтації учнівської молоді". Учасники: міністр освіти і науки України Лілія Гриневич; глава представництва Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер; голова правління Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка Ольга Балакірєва (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (050) 312-96-79, vreshetnik@unicef.org (Вікторія Решетник).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий рівень прозорості в Держлісагентстві: електронні лісорубні квитки та інтерактивна карта рубок онлайн"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" правозахисників і родичів незаконно засуджених в окупованому РФ Криму осіб про перспективи нового обміну

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Новий закон про столицю - нові можливості для місцевого самоврядування в Києві"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" народного депутата України А. Деркача на тему "Оприлюднення фактів тиску посольства США на правоохоронні органи України з метою втручання у виборчий процес в Сполучених Штатах"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Можливі наслідки встановлення фіксованої маржі для дистрибуції сигарет: зростання цін та закриття виробництва"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Бізнес VS ДБР. Історія успіху без "відкатів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" соціологічної групи "Рейтинг" на тему "Ставлення українців до запровадження продажу землі"

До відома: про "круглий стіл" у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати тест-моніторингу ТОП-20 інтернет-магазинів України: чому за два роки онлайн-торгівля не змінила ставлення до покупця і вимог законодавства?"

До відома: про перенесення прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Блокування виплат єдиного соціального внеску. Як людям отримати соціальні виплати на підприємстві з арештованими рахунками?"

Про ПЕРЕНЕСЕННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Блокування виплат єдиного соціального внеску. Як людям отримати соціальні виплати на підприємстві з арештованими рахунками?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА