11:00 28.05.2019

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Іпотека після виборів: чого очікувати покупцям житла, до чого готуватися забудовникам"

1 хв читати

У вівторок, 28 травня, об 11:00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Іпотека після виборів: чого очікувати покупцям житла, до чого готуватися забудовникам", присвячена розвитку іпотечного кредитування в Україні в нових політичних умовах. Організатор заходу - "Український клуб нерухомості" (URE Club). Учасники: заступник генерального директора компанії "Укрбуд Девелопмент" Сергій Бурлаков; керівник сектору "Будівництво", член правління офісу ефективного регулювання (BRDO) Олена Шуляк; генеральний директор Seven Hills Аріє Шварц; голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний; заступник голови правління ВАТ КБ "Глобус" Олена Дмитрієва; експерт відділу співпраці на ринку нерухомості департаменту роздрібних клієнтів АТ "Кредобанк" Аріна Юзвишин; співзасновник і керуючий партнер "Українського клубу нерухомості" (URE Club) Ольга Соловей (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (099) 463-51-30 (Ірина Ошовська).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Нові факти про міжнародну корупцію, "Бурісму" та схему доведення України до банкрутства"

До відома: про брифінг адвокатів П.Порошенка в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок сонячної енергетики в Україні. Які законодавчі зміни очікуються у 2020 році? Думки гравців ринку"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Розвиток аюрведи і йоги в Україні як особливого напряму для збереження та покращення здоров'я людини"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Податки і підприємництво: оцінки та очікування"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах. Колишні полонені вимагають справедливості"

До відома: про СКАСУВАННЯ прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кризова ситуація в компанії АТ "Сумигаз". Чому НКРЕКП відклала перегляд тарифу лише для однієї з 44 газорозподільних компаній України?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА