12:00 14.07.2020

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Соціальний захист громадян України від внутрішнього владного свавілля"

1 хв читати

У вівторок, 14 липня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Соціальний захист громадян України від внутрішнього владного свавілля", а також відкрите звернення політичних і громадських діячів України до лідерів Нормандської четвірки та США про план дій щодо врегулювання воєнного конфлікту на сході України та відновлення територій Донбасу. Учасники: голова Українського фонду миру, народний депутат України 1998-2006 року, заслужений економіст України, доктор економічних наук, голова Народно-демократичної партії України, посол від України в Міжнародній комісії з прав людини Людмила Супрун; сенатор міжнародного парламенту безпеки та миру, народний депутат України II, III, IV, VI скликань, почесний працівник прокуратури, заслужений юрист України, державний радник юстиції ІІІ класу, президент Інституту права і суспільства, голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін; директор Інституту глобальної політики ім. Зиновія Кулика, автор і ведучий програми "Час ПіК із Сергієм Крижанівським", заслужений юрист України, президент корпорації "АДК Юкрейн", адвокат Сергій Крижанівський (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на каналі YouTube агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вплив медіатероризму на репутацію: де закінчується журналістика і розпочинається кримінальна відповідальність"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Місяць до старту виборів: адмінресурс, дострокова агітація, чорні технології"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація результатів соціологічних досліджень: національний рейтинг політичних партій, безпека громадян, електоральні настрої жителів Закарпатської області"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто і чому знищував конярство України і як врятувати галузь. Думка керівників конярських підприємств"

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" учасників "Ініціативи 16 липня" на тему: "Суверенітет і десуверенізація в сучасному світі"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Незалежні партії об'єднують зусилля на київських виборах"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Заборона проросійських партій в Україні стала на крок ближчою: презентація документа"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Корупція у вищому керівництві НЕК "Укренерго", конкурс на керівника НЕК "Укренерго" є незаконним"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Електоральні настрої жителів південного сходу України. Тенденції місцевих виборів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" Української Енергетичної Асоціації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА