15:00 21.01.2021

До відома: про онлайн-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Вступна кампанія для молоді з тимчасово окупованих територій: підсумки 2020, початок 2021"

1 хв читати

У четвер, 21 січня, о 15.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайн-конференція на тему "Вступна кампанія для молоді з тимчасово окупованих територій: підсумки 2020, початок 2021". Учасники: представник USAID; заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко; виконавчий директор ГО "Фонд "Відкрита політика", засновниця Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова, кандидат історичних наук Ірина Жданова; представник Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; начальник головного управління вищої освіти та освіти для дорослих Міністерства освіти і науки України Світлана Кретович; директор Урядового контактного центру Ольга Холомєєва; ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольга Поркуян (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на каналі Youtube агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (096) 655-67-63 (Валерія Семкова) та через електронну пошту dostupnaosvita.com.ua@gmail.com.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Електоральні настрої та ставлення українців до політичних подій порядку денного"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Президентські рейтинги та рейтинги політпартій, готовність киян до вакцинації від COVID-19"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" Патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Актуальні питання лікування орфанних захворювань в Україні на прикладі спінальної м'язової атрофії"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему: "Необхідність комплексної реформи АРМА: поточний стан, ризики та перспективи"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами спільного загальнонаціонального дослідження КМІС і SOCIS на тему "Зміни в електоральних настроях громадян і оцінка ними суспільно-політичної ситуації"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Штрафи громадян України, що проживають в ОРДЛО, під час перетину державного кордону України з РФ"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Політична гра на підвищення - ставки та ризики зростають"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА