13:07 25.06.2019

70% українців вважають, що президент має піти на прямий діалог із РФ заради встановлення миру на сході країни - опитування

2 хв читати

Київ. 25 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 40,4% українців вважають, що президент країни, безумовно, має піти на прямий діалог із Російською Федерацією заради встановлення миру на сході країни, 30% вважають, що швидше має піти на такі переговори, свідчать результати опитування населення, проведеного з 13 до 21 червня Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка та центром "Соціальний моніторинг".

При цьому 10,4 опитаних категорично проти такого рішення, а 8,3% - скоріше проти, ще 10,9% - не змогли відповісти.

54,8% респондентів вважають або схильні вважати, що президент України має піти на прямий діалог із керівниками так званих ДНР і ЛНР заради встановлення миру на сході країни.

60,7% українців вважають або скоріше схиляються до думки, що Україна має йти на компроміси заради відновлення миру та повернення окупованих територій, 24,2% дотримуються протилежної думки, 15% не змогли відповісти.

37% українців підтримують варіант вирішення проблеми непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей у вигляді надання цим територіям особливого статусу, який передбачає автономію в складі України, 18,2% підтримують продовження бойових дій, спрямованих на відновлення повного контролю України над цими територіями військовим шляхом, 17,3% - за офіційне визнання того, що ці території протягом найближчих років не можуть бути повернуті до складу України, та їх ізоляцію.

49,5% опитаних підтримали б або скоріше підтримали рішення про надання автономії у складі України непідконтрольним територіям Донецької та Луганської областей для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Загальнонаціональне опитування населення проводилося Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка та центром "Соціальний моніторинг" методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) за місцем проживання респондента. Польовий етап опитування проводився з 13 до 19 червня 2019 р. Вибіркова сукупність репрезентативна за віком (населення від 18 років і старше), статтю, типом населеного пункту та регіону; обсяг вибіркової сукупності: 3000 респондентів, стандартне відхилення +/-1,8%; рівень кооперації респондентів хвиля 51%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Проведення зелених аукціонів та малі квоти державної підтримки можуть знищити галузь та відлякати інвесторів - експерти

Під Верховною Радою 4 грудня стартує акція протесту проти продажу землі

Адвокати Бахматюка мають намір подати до суду на осіб в Офісі президента, генпрокурора, його заступника та суддів антикорупційного суду

В Україні зростає попит на нішеві культурні заходи - дослідження

Депутати від "Слуги народу" пропонують жорсткі обмеження для фіз- і юросіб при купівлі землі

Деркач і Дубінський пропонують звільнити керівництво НБУ і найбільших держбанків "за відмивання мільярдів"

Дубінський звинувачує НБУ в зайвому зміцненні курсу гривні

Депутати від "СН" пропонують передбачити семирічне обмеження на перепродаж землі

ВР може розглянути питання створення ТСК із розслідування фактів міжнародної корупції за участю вищих посадових осіб держави - Дубінський

Нардепи вимагають від Зеленського і Трампа розслідувати факти українсько-американської корупції на $7,4 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА