15:21 09.01.2014

УКРПЛАСТИК став лідером міжнародного рейтингу "Експортер року" 2013

2 хв читати

Компанія "УКРПЛАСТИК" очолила загальнонаціональний міжнародний економічний рейтинг "Експортер року" 2013.

ПАТ "УКРПЛАСТИК" піднявся на перше місце в категорії "Пластмаси, полімерні матеріали та вироби з них" у всіх п'яти номінаціях і цей показник став найкращим за всю історію офіційного рейтингування підприємств цієї галузі.

Щорічний рейтинг складається українським національним комітетом Міжнародної торгової палати на підставі статистичної методики зваженого ранжирування підприємств України і абсолютних цифрових значень. Критерії оцінки рейтингу включають суму чотирьох офіційних статистичних даних про підприємство , у тому числі оцінюється загальний обсяг експорту (імпорту), динаміка зростання (порівняння з минулими роками), диверсифікація (кількість товарних позицій) і географія (кількість країн-контрагентів).

Ірина Мірошник, голова правління ПАТ "УКРПЛАСТИК" відзначила, що компанія історично веде активну зовнішньоекономічну діяльність, однак головним досягненням команди "УКРПЛАСТИК" є створення в Україні сучасного імпортозамінного виробництва. "Ми виробляємо гнучкі пакувальні матеріали, які допомагають виробникам бути конкурентоспроможними на внутрішньому і зовнішніх ринках. Дуже приємно, що наш колектив отримав такий новорічний подарунок - золото найпрестижнішого міжнародного економічного рейтингу", - зазначила Ірина Мірошник.

Компанія постачає продукцію компаніям Центральної та Східної Європи, Росії , інших країн СНД. Такі транснаціональні компанії як Lactalis, Mondelez, Nestle понад 15 років є клієнтами компанії "УКРПЛАСТИК".

Нагадаємо, що ПАТ "УКРПЛАСТИК " виробляє гнучкі пакувальні матеріали, які не містять сполук хлору і при утилізації використаної упаковки не виділяють шкідливих речовин, містять значно менше залишкових розчинників, ніж продукція інших виробників. Це робить матеріали безпечними для організму людини і навколишнього середовища.

Довідка: ПАТ "УКРПЛАСТИК" - найбільший в Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Входить до ТОП - 20 європейських компаній даного профілю. Компанія заснована в 1927 році. ПАТ " УКРПЛАСТИК " поставляє гнучкі пакувальні матеріали та упаковку компаніям Росії, України, інших країн СНД, Центральної та Східної Європи, Північної і Південної Африки.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підсумки новорічної кампанії Держлісагентсва

Інвестори змінюють пріоритети і вибирають нові швидкозростаючі ринки для вкладень в нерухомість

Фінанси співають романси: або як припинити на всьому економити

Минулого року контакт-центр ПАТ "Івано-Франківськгаз" опрацював майже 1 мільйон звернень

Суспільно-політична та електоральна ситуація в Україні в середині лютого 2019 року

"Вінницягаз Збут" подано до суду майже 150 позовів про стягнення боргів за газ

Звернення громадських організацій про неприпустимість зриву пенсійної реформи та зволікання із запровадженням другого рівня пенсійної системи

Україна має сформувати власну позицію щодо мандату миротворчої місії ООН

Політизована діяльність поліції несе загрозу виборам - експерти

Юрій Кармазін сьогодні о 21:30 в ефірі "НАШого" в політичному шоу "Президент"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА