21:00 09.09.2014

Всі, кому сьогодні не байдужа Україна, повинні об’єднатися навколо миру

3 хв читати

Більше 50 учасників, зібралися сьогодні у Києві де відбувся "круглий стіл" "Мир. Стабільність. Відродження".

Серед них представники Партії розвитку України - голова виконкому Партії розвитку Сергій Ларін, народний депутат, голова Національного комітету Партії розвитку України Юрій Мірошниченко та його перший заступник Микола Скорик, члени Політради політичної сили Володимир Зубанов, Юлія Ковалевська та Олег Волошин.

Також в обговоренні взяли участь директор Інституту стратегічних досліджень "Нова Україна" Андрій Єрмолаєв, директор Аналітичного центру "Нова соціальна та економічна політика" Ірина Акімова, політологи Вадим Карасьов, Кость Бондаренко, Ігор Попов, відомий письменник і громадський діяч Борис Олійник, архітектор Лариса Скорик, представники профспілкових та громадських організацій, промисловці та аграрії, творча інтелігенція, експерти. Відкрив роботу круглого столу член Політради Партії розвитку України Юрій Павленко.

Учасники круглого столу зібралися, щоб знайти відповіді на виклики сьогодення та запропонувати свій варіант виходу з ситуації, що склалася, відновити мир і злагоду в суспільстві, дати людям надію на завтрашній день і почати роботу над відродженням України.

Практично всі виступаючі зійшлися на думці, що нинішня влада не в змозі відповісти на виклики, які стоять сьогодні перед країною. Уряд працює не на розвиток, а на руйнування України. А деякі політики свідомо розкручують маховик війни, сіючи в суспільстві ненависть і страх.

На Сході України йде повномасштабна війна, через яку щодня гинуть десятки українських громадян. Величезний промисловий регіон зруйнований і потребує відновлення. Мирні люди в зоні проведення бойових дій залишилися один на один зі своїми проблемами. Крихке перемир'я останніх днів не вирішує глобальної проблеми, в якій опинився не тільки Донбас, а й уся Україна. Країна на порозі економічної катастрофи, сотні тисяч безробітних, галопуюча інфляція. Дії влади безвідповідальні і непрофесійні.

Учасники "круглого столу" дійшли висновку, що вибори до Верховної Ради - остання можливість зберегти країну єдиною. Саме парламент має стати "точкою зборки" України - тим місцем, де вона може і повинна об'єднатись. Але це буде можливо тільки за умови представництва всіх регіонів країни.

Уже сьогодні є велика загроза того, що Схід України не отримає свого представництва в законодавчій гілці влади, і захищати інтереси мільйонів виборців буде нікому. А це посилить ризик на втручання в життя цих регіонів зовнішніх агресивних сил і прискорить розвал нашого суспільства.

Учасниками "круглого столу" було прийнято рішення про об'єднання всіх конструктивних сил, яким небайдуже майбутнє України. У складі об'єднаної опозиції - політичні партії, громадські організації, профспілки.

"Ми готові запропонувати альтернативу нинішній бездарній владі. Ми готові створити команду професіоналів із числа розсудливих людей, які розуміють, що в основі творчої праці, спрямованої на оздоровлення суспільства, повинен лежати головний принцип - мир.

Ми готові створити коаліцію миру і кинути виклик "партіям війни". Ми готові йти на вибори, перемагати, брати на себе відповідальність за порятунок країни та її економіки.

Ми звертаємося до всіх, хто здатний нас чути і хто не втратив гідність і віру, здоровий глузд і вміння розрізняти добро і зло. Ми закликаємо всіх об'єднатися в єдиний політичний рух. Закликаємо до спільної роботи і до спільної перемоги в ім'я миру і благополуччя на українській землі.

ПОВЕРНЕМО УКРАЇНІ МАЙБУТНЄ, А ЛЮДЯМ – УПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ!" - йдеться в меморандумі, прийнятому за результатами роботи"круглого столу""МИР. СТАБІЛЬНІСТЬ. ВІДРОДЖЕННЯ".

Крім того, Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін виступив з ініціативою створити "моніторинговий комітет із захисту від політичних переслідувань", та "комітет із збору правдивої інформації про кількість загиблих, покалічених і зниклих без вести в ході АТО на Донбасі".

І підбиваючи підсумки роботи "круглого столу" зазначив, що впродовж тижня пройде форум, на якому буде ухвалено створення об'єднання опозиційних сил, при цьому він виступив на підтримку ініціативи щодо проведення "круглих столів" з даної тематики в усіх регіонах України.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА