15:03 17.02.2017

"Сумигаз Збут" надіслав 4 тисячам найбільших боржників письмові попередження

2 хв читати

На початок 2017 року побутові споживачі Сумської області накопичили 210,7 млн. грн. боргів за природний газ. За рік заборгованість зросла на 121,4 млн. грн. Серед 4 тисяч найбільших боржників рекордною є несплата у розмірі 30 тис грн.

Тенденція зростання заборгованості змусила ТОВ "Сумигаз Збут" розіслати попередження найбільшим боржникам, оскільки за деякими особовими рахунками борг сягає 30 тис грн. Якщо після отримання попередження споживачі не погашають борги та не звернулися до центру обслуговування клієнтів "Сумигаз Збуту" для оформлення угоди погашення, компанія ініціює припинення газопостачання та подає позов до суду.

"З початку року значно погіршилась ситуація з розрахунками за спожитий природний газ. У межах чинного законодавства, коли накопичені борги систематично не погашаються, компанія зобов’язана припинити споживачам газопостачання. Тому ми розіслали 4 тисячі повідомлень, для упередження накопичення заборгованості" - зазначила директор "Сумигаз Збут" Олена Руденко.

Для вирішення проблеми споживачі компанії можуть звернутись з проханням погасити заборгованість частинами протягом певного періоду.

У 2016 році 1845 домоволодінь боржників від’єднанні від газорозподільної мережі Сумщини. Подальше відновлення їм газопостачання можливе лише після повного погашення заборгованості та компенсації збитків, пов’язаних з відключенням.

Зростання заборгованості споживачів перешкоджає газопостачальній компанії ТОВ "Сумигаз збут" своєчасно розрахуватись з постачальниками природного газу, придбати необхідні обсяги для забезпечення безперебійного газопостачання та направити складову тарифу газорозподільній компанії, що забезпечує функціонування аварійно-диспетчерських та експлуатаційних служб, обслуговування та модернізацію газових мереж Сумщини - ПАТ "Сумигаз".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ощадбанк та Mastercard встановили мережу POS-терміналів для приймання безготівкових оплат на НСК "Олімпійський"

Фонд Янковського і Держкіно провели бізнес-ланч на 71 Каннському кінофестивалі

У Палограді для користувачів газу відкрили новий Центр обслуговування клієнтів

Аграрії проти "олійних правок", обмеження імпорту добрив та хаотичного ринку землі – підсумки Agri Invest Forum 2018

Фахівці ПАТ"Волиньгаз" зафіксували фактів крадіжок газу на понад мільйон гривень

З початку року ПАТ "Дніпрогаз" виявило близько 210 фактів несанкціонованого споживання газу

"Чернівцігаз" планує збільшити обсяг інвестицій в газові мережі Буковини

Соціалісти принесли труну під адміністрацію президента

Міжнародна виставка АвтоТехСервіс представить кращі рішення для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів

Ощадбанк та Mastercard обладнали львівські трамваї технологією безконтактної оплати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА