13:38 15.03.2017

Перші київські тролейбуси з безкоштовним Wi-Fi від Ощадбанку, КП "Київпастранс" та MasterCard

Пасажири десяти київських тролейбусів можуть користуватись безкоштовним Wi-Fi. Таку можливість для киян та гостей столиці з 10 березня 2017 року реалізували Ощадбанк, КП "Київпастранс" та MasterCard за технічної підтримки Е-консалтинг.

Тролейбуси, пасажири яких можуть користуватись безкоштовним Wi-Fi, позначено спеціальними наліпками "Free Wi-Fi" як зовні, так і в салоні. Спеціально для проекту було відібрано одні з найдовших тролейбусних маршрутів КП "Київпастранс" у центральній частині міста, Святошинському, Шевченківському та Подільському районах за маршрутами №№ 5, 6, 18, 25, 28, 33, 35, 41.

Відтепер пасажири зможуть у дорозі проглядати електронну пошту, скачувати мобільні додатки "Ощад 24/7", "Ощад PAY" для здійснення безконтактних платежів смартфонами, читати новини, слухати музику, спілкуватись у соціальних мережах.

"Ощадбанк вже кілька років працює над впровадженням інновацій в транспортній інфраструктурі Києва. Зокрема, з 2015 року кияни та гості столиці мають можливість оплачувати проїзд безконтактними картками MasterCard у метро, фунікулері та Борщагівській лінії швидкісного трамваю. Сьогодні ми реалізували ще один корисний проект. Щодня багато людей проводять у транспорті чимало часу, і безкоштовний Wi-Fi дасть їм змогу використовувати його більш корисно", – зазначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

Підключитись до Wi-Fi можна з пристроїв, які підтримують функцію бездротового Інтернету, та користуватись ним протягом усієї поїздки з будь-якої точки в салоні тролейбуса.

"Безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi прямо в громадському транспорті дасть змогу нашим пасажирам не лише користуватися соцмережами або переглядати новини, але й більш ефективно планувати свої поїздки. За допомогою додатків Яндекс.Транспорт та EasyWay кияни можуть відслідковувати пересування громадського транспорту або уникати заторів. А зайшовши на офіційну сторінку КП "Київпастранс" можна ознайомитися з маршрутами та графіками руху громадського наземного транспорту. До речі, безкоштовний Wi-Fi також працює і у сучасних трамваях PESA та Електрон, які курсують Борщагівською лінією швидкісного трамваю", - повідомив генеральний директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.

Прес-служба Ощадбанку

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Прикарпатті майже 8 тис. підприємств, установ та організацій не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

У Запорізькій обл. ввели в експлуатацію першу чергу найбільшої сонячної електростанції в Україні

Олександр Третьяков: обов’язок держави – інтегрувати ветеранів до мирного життя

FORUM ZAKUPKI змінює формат і буде доступний в будь-якому куточку світу

МХП: Відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив

ПАТ "Дніпропетровськгаз" планує збільшення інвестицій у модернізацію газових мереж

ПАТ "Рівнегаз" за останні 5 років інвестував у модернізацію газових мереж близько 50 млн. гривень

ПАТ "Харківміськгаз" за п'ять років збільшив удвічі інвестиції в модернізацію газових мереж Харкова

Команда БРСМ-Нафта вітає переможців пам’ятних регат з академічного веслування на Херсонщині

Людмила Демченко: За тиждень до фінішу кампанії декларування доходів, у Києві нарахували понад 1000 офіційних мільйонерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА