10:36 17.03.2017

За рік ПАТ "Дніпрогаз" виявило майже 2,5 тисячі випадків крадіжок газу

Через несанкціоновані підключення до системи газопостачання споживачі міста Дніпро та Дніпровського району завдали державі збитків на загальну суму понад 10,5 млн. грн.

Використовуючи сучасну техніку та обладнання фахівці ПАТ "Дніпрогаз" за минулий рік виявили серед споживачів майже 2,5 тисячі випадків крадіжок газу. У компанії відзначають, що таке несанкціоноване споживання блакитного палива не лише наносять суттєві матеріальні збитки державі, але й загрожує здоров’ю та життю оточуючих мешканців. Оскільки, підключення споживачів до газопроводу зазвичай проводиться без технічних умов та з грубими порушенням правил безпеки. Як наслідок, в місцях самовільних врізок можливе нещільне з’єднання труб, через що виникають витоки та накопичення газу, які призводять до вибухів. Тому, задля безпеки, ПАТ "Дніпрогаз" просить споживачів повідомляти про підозри або факти незаконних підключень.

"Крім того, що несанкціоноване приєднання до газової мережі несе загрозу оточуючим, розкрадання газу ще й обійдеться в десятки разів дорожче, ніж його легальне споживання. У випадках виявлення крадіжок газу законодавство передбачає відшкодування споживачем завданих збитків. В залежності від розміру крадіжок, у кожному з виявлених випадків, сума компенсації коливалася від 3 тис. до 70 тис. грн.", - говорить в. о. комерційного директора ПАТ "Дніпрогаз" Павло Іотов.

За виявленими фактами розкрадань газу фахівці компанії складають акти про порушення, проводять відключення несанкціонованих споживачів та стягують заподіяні державі збитки. Розмір компенсації розраховується відповідно до методики, передбаченої Кодексом газорозподільних систем та залежить від конкретного випадку, чи то врізання в газопровід, чи втручання в роботу лічильника. Окрім донарахувань за завдані збитки, споживачу також необхідно буде сплатити всі послуги з відключення та відновлення газопостачання, а в разі пошкодження лічильника - його вартість разом із встановленням.

ПАТ "Дніпрогаз" забезпечує природним газом місто Дніпро та Дніпропетровський район. Система газопостачання Дніпра – це близько 7 тисяч км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тисяч побутових споживачів, 2,3 тисяч промислових підприємств, 158 бюджетних установ, 100 комунально-побутових об'єктів. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз - ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. ПАТ "Дніпрогаз" є одним з найбільших роботодавців міста. Штат підприємства налічує близько 1700 чоловік.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Прикарпатті майже 8 тис. підприємств, установ та організацій не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

У Запорізькій обл. ввели в експлуатацію першу чергу найбільшої сонячної електростанції в Україні

Олександр Третьяков: обов’язок держави – інтегрувати ветеранів до мирного життя

FORUM ZAKUPKI змінює формат і буде доступний в будь-якому куточку світу

МХП: Відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив

ПАТ "Дніпропетровськгаз" планує збільшення інвестицій у модернізацію газових мереж

ПАТ "Рівнегаз" за останні 5 років інвестував у модернізацію газових мереж близько 50 млн. гривень

ПАТ "Харківміськгаз" за п'ять років збільшив удвічі інвестиції в модернізацію газових мереж Харкова

Команда БРСМ-Нафта вітає переможців пам’ятних регат з академічного веслування на Херсонщині

Людмила Демченко: За тиждень до фінішу кампанії декларування доходів, у Києві нарахували понад 1000 офіційних мільйонерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА