13:06 17.05.2017

Будь в центрі подій на конференції GRAIN UKRAINE 2017!

7 і 8 липня в Одесі за підтримкою Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства інфраструктури України відбудеться ІІ міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE. Організатор конференції – група терміналів "ТІС", голова оргкомітету конференції – пан Андрій Ставніцер. Спеціальний спонсор конференції GRAIN UKRAINE 2017 - Ag Growth International (AGI), спонсор 2-го дня конференції – RISOIL S.A., офіціальний спонсор - CIS Commodity Inspection Services.

До конференції GRAIN UKRAINE 2017 залишилося менш ніж 2 місяці, та вже зараз відомі подробиці освітньої програми на чолі з кращими спікерами світового рівня та деякі деталі розважальної програми, що за якістю не поступається освітньому блоку конференції та сприяє максимально комфортному спілкуванню гостей.

Отже, 7 липня в конференц-холі "Сади Перемоги" відкриють GRAIN UKRAINE 2017 панове Андрій Ставніцер (СЕО групи терміналів "ТІС"), Аджунер Шевкі (директор представництва ЕБРР в Україні) та Анндрій Гундер (президент Американської торгової палати в Україні), далі гостей конференції чекатиме ток-шоу з усіма спікерами.

В межах першої теми конференції "Основні гравці світового агроринку", модератором якої виступатиме Олена Волошина (керівник діяльності IFC в Україні), свої доповіді представлять Езекіль Хайннал (директор Agrosud S.A., Аргентина) і Тамас Бенко (Cargill International S.A., Швейцарія).

Друга тема GRAIN UKRAINE 2017 – "Зерно та олійні культури: логістика та якість". У цьому блоці тандемом виступатимуть Марсело Нері та Артур Нето (керуючий директор і керуючий партнер Alphamar Shipping Agency, Бразилія), продовжить тему Богдан Тимків (засновник порталу AgroChart.com, Швейцарія).

Після обіду на тему "Глобальні тенденції в сільському господарстві" висловляться Даррен Купер (старший економіст International Grains Council, Великобританія), Карен Браун (глобальний оглядач з сільського господарства для Thomson Reuters,США), Іванна Дориченко (партнер Agrites, Великобританія), Андрій Агапі (старший зерновий аналітик в S&P Global Platts, Великобританія) і Даніель Доннер (старший Віце-президент, AGI, Канада).

Заключна тема освітньої частини GRAIN UKRAINE 2017 – "Інвестиції та фінансування агробізнесу". В межах цієї теми виступатимуть Девід Хайтауер (президент The Hightower Report, США), Олександр Артюшин (віце-президент і старший розробник продовольчого та сільськогосподарського бізнесу Swiss Re Corporate Solutions, Швейцарія) та Олів’є Буйє (головний виконавчий директор Agritel International, Франція).

Закриє перший день конференції вечірній коктейль спеціального спонсора Ag Growth International (AGI). Далі гостей GRAIN UKRAINE 2017 чекає гучна вечірка, де головним хедлайнером виступатиме DJ Ravin – резидент легендарного паризького клубу Buddha Bar, улюбленого місця відпочинку богеми, вищого світу та знаменитостей, знаючих толк у гарному житті, таких як Джонні Депп, Камерон Діас, Род Стюарт, Дженніфер Лопес.

8 липня спонсор 2-го дня RISOIL S.A. запрошує всіх учасників конференції приєднатися до Weekend Party, яка відбудеться на самому березі моря, в пляжному комплексі PLAGENICK. У цей день гостей чекає насичена програма – ранковий коктейль, турнір з пляжного волейболу, виступ музичних груп Деньги Вперед та Monkey Juice, фінал гри Latifundia та, що є найголовнішим, можливість поспілкуватися в неформальній обстановці.

Говорячи про спонсорів GRAIN UKRAINE 2017, слід відмітити, що до їх числа приєдналася компанія CIS Commodity Inspection Services (https://www.cis-inspections.com), яку було засновано в Нідерландах у 1989 році. CIS пропонує широкий спектр перевірок, як якісних, так і кількісних, а також технічних і консультаційних послуг.

До медіа-партнерів GRAIN UKRAINE 2017 приєдналися Українська зернова асоціація (УЗА) та Центр транспортних стратегій (ЦТС).

Серед учасників GRAIN UKRAINE 2017 вже зареєстровані такі компанії та організації, як СME Group, SGS Switzerland, RC Inspection, International Finance Corporation, Embassy of Pakistan in Ukraine та багато інших. Ви також можете стати учасником конференції, купивши квиток на сайті GRIAN UKRAINE (grain-ukraine.com). До того ж, організатори конференції врахували численні заявки та продовжили до 20 травня дію тарифу BASIC і спеціального тарифу GU2+ на купівлю 2 і більше квитків. Після 20 травня квитки вже будуть доступними за тарифом LAST CALL і тарифом 3G+ на купівлю 3 і більше квитків.

Більш детально про деталі проведення GU 2017 ви можете дізнатися на сайти конференції grain-ukraine.com.

Говорячи про GRAIN UKRAINE, можна сміливо стверджувати – ВЕСЬ АГРОРИНОК ЗНОВУ БУДЕ ТУТ!

Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE 2017

тел. +38 067 975 94 33

info@grain-ukraine.com

www.grain-ukraine.com

Підписуйтесь і стежте за новостями GU 2017:

Facebook - https://www.facebook.com/grainukraine/

Інтерфакс-Україна - медіа-партнер GRAIN UKRAINE 2017

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Прикарпатті майже 8 тис. підприємств, установ та організацій не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

У Запорізькій обл. ввели в експлуатацію першу чергу найбільшої сонячної електростанції в Україні

Олександр Третьяков: обов’язок держави – інтегрувати ветеранів до мирного життя

FORUM ZAKUPKI змінює формат і буде доступний в будь-якому куточку світу

МХП: Відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив

ПАТ "Дніпропетровськгаз" планує збільшення інвестицій у модернізацію газових мереж

ПАТ "Рівнегаз" за останні 5 років інвестував у модернізацію газових мереж близько 50 млн. гривень

ПАТ "Харківміськгаз" за п'ять років збільшив удвічі інвестиції в модернізацію газових мереж Харкова

Команда БРСМ-Нафта вітає переможців пам’ятних регат з академічного веслування на Херсонщині

Людмила Демченко: За тиждень до фінішу кампанії декларування доходів, у Києві нарахували понад 1000 офіційних мільйонерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА