10:09 18.05.2017

"Волиньгаз" оприлюднив маршрути, за якими споживачі можуть відслідкувати калорійність газу

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №84, яка вступила в дію на початку 2017 року, ПАТ "Волиньгаз" розробило та розмістило на офіційному сайті маршрути переміщення газу з однаковими фізико-хімічними показниками на території Волинської області.

Розміщення таких маршрутів дозволить клієнтам компанії відслідковувати, якої калорійності паливо вони отримують та від якої газорозподільної станції до них надходить природний газ. Окремо, за кожним із маршрутів, компанія щомісяця буде оприлюднювати на офіційному сайті середньозважену вищу теплоту згорання газу, яка визначається з допомогою лабораторних досліджень.

"Калорійність газу на території Волинської області може коливатися від 8000 до 8200 ккал/куб.м.

Це пов’язано з тим, що газ надходить із різних джерел: власного видобутку та імпортований, який має різну калорійність в межах вимог державного стандарту. Тепер, з допомогою оприлюднених маршрутів споживач зможе побачити динаміку її змін, а головне – мати повну та достовірну інформацію про якість природного газу, який надходить до того чи іншого населеного пункту", - розповідає директор технічний ПАТ "Волиньгаз" Сергій Галянт.

Отримати інформацію про маршрут транспортування газу та його якісні показники, споживач може на сайті компанії vl.104.ua у розділ "Маршрути транспортування природного газу", віднайти свій населений пункт та маршрут руху палива. За ним у розділі "Якість газу" оприлюднено висновки лабораторних досліджень щодо його калорійності газу, який транспортується за маршрутом.

Окрім цього, відповідно до постанови держрегулятора НКРЕКП, дані про якість газу та його енергетична цінність в трьох одиницях виміру - годинах (кВт/год), гігакалоріях (Гкал) і мегаджоулях (МДж), буде розміщуватися в платіжних документах споживачів. У травні волиняни вперше отримають рахунки за газ із такими даними, однак на сьогодні така новація має лише інформативний характер, а споживач, як і раніше, буде сплачувати за обсяг використаного палива в кубічних метрах.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Прикарпатті майже 8 тис. підприємств, установ та організацій не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

У Запорізькій обл. ввели в експлуатацію першу чергу найбільшої сонячної електростанції в Україні

Олександр Третьяков: обов’язок держави – інтегрувати ветеранів до мирного життя

FORUM ZAKUPKI змінює формат і буде доступний в будь-якому куточку світу

МХП: Відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив

ПАТ "Дніпропетровськгаз" планує збільшення інвестицій у модернізацію газових мереж

ПАТ "Рівнегаз" за останні 5 років інвестував у модернізацію газових мереж близько 50 млн. гривень

ПАТ "Харківміськгаз" за п'ять років збільшив удвічі інвестиції в модернізацію газових мереж Харкова

Команда БРСМ-Нафта вітає переможців пам’ятних регат з академічного веслування на Херсонщині

Людмила Демченко: За тиждень до фінішу кампанії декларування доходів, у Києві нарахували понад 1000 офіційних мільйонерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА