16:34 15.05.2017

Для споживачів газу Харківської області доступна нова послуга – зворотній дзвінок

Відтепер для клієнтів ПАТ "Харківгаз", які є користувачами "Особистих кабінетів" на сайті 104.ua стала доступною ще одна зручна послуга - зворотній телефонний дзвінок. З її допомогою споживачі газу можуть залишити в своєму кабінеті відповідний запит із номером телефону та очікувати на дзвінок від оператора контакт-центру газової компанії.

На сьогодні нова послуга доступна для 120 тис. споживачів газу Харківської області. Щоб скористатися нею, споживачу необхідно бути зареєстрованим в "Особистому кабінеті" на сайт 104.ua. Сама процедура реєстрації є досить легкою та займає лише декілька хвилин. Для неї споживачу необхідно знати номер особового рахунку та останню суму платежу.

Для замовлення зворотного дзвінка від оператора контакт-центру газової компанії, необхідно в нижній частині свого "Особистого кабінету" натиснути на позначку "Зателефонуйте мені" та ввести номер телефону, на який повинен зателефонувати фахівець. Окрім того, через "Особистий кабінет" клієнти компанії також можуть скеровувати електронні звернення та отримувати відповіді на свої запитання без з’єднання з оператором.

"Нова послуга дає можливість нашим клієнтам не витрачати кошти на дзвінок. Вони можуть самостійно обрати як зручніше спілкуватися з газовою компанією: за допомогою електронних повідомлень або телефоном", - зазначила начальник управління клієнтського сервісу ПАТ "Харківгаз" Ірина Манько.

Крім консультацій та відповідей на запитання, за допомогою "Особистого кабінету" споживачі газу також можуть легко і зручно передати показання лічильника, переглянути історію платежів, дізнатися про розмір наданої державної допомоги – субсидії, оплатити за газ та інше.

Водночас, звернутися до операторів контакт-центру ПАТ "Харківгаз" мешканці області можуть за номерами тел.: (057) 766-21-04, 067 01 13 104.

ПАТ "Харківгаз" здійснює розподіл природного газу на території Харківської області. Підприємство обслуговує 17 тис. км. газопроводів. Щорічні обсяги транспортування складають близько 900 млн. м. куб. природного газу. ПАТ "Харківгаз" забезпечує природним газом понад 450 тис. домоволодінь Харківщини. Підприємство є одним з найбільших роботодавців та платників податків області. Штат підприємства складає близько 3 тис. працівників.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Прикарпатті майже 8 тис. підприємств, установ та організацій не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

У Запорізькій обл. ввели в експлуатацію першу чергу найбільшої сонячної електростанції в Україні

Олександр Третьяков: обов’язок держави – інтегрувати ветеранів до мирного життя

FORUM ZAKUPKI змінює формат і буде доступний в будь-якому куточку світу

МХП: Відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив

ПАТ "Дніпропетровськгаз" планує збільшення інвестицій у модернізацію газових мереж

ПАТ "Рівнегаз" за останні 5 років інвестував у модернізацію газових мереж близько 50 млн. гривень

ПАТ "Харківміськгаз" за п'ять років збільшив удвічі інвестиції в модернізацію газових мереж Харкова

Команда БРСМ-Нафта вітає переможців пам’ятних регат з академічного веслування на Херсонщині

Людмила Демченко: За тиждень до фінішу кампанії декларування доходів, у Києві нарахували понад 1000 офіційних мільйонерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА