12:32 17.07.2017

Послугами Центрів обслуговування клієнтів ПАТ “Хмельницькгаз” скористалися 300 тис. клієнтів

3 хв читати

У 2016 році ПАТ “Хмельницькгаз” вже відкрив три сучасних Центри обслуговування клієнтів-споживачів газу європейського зразка, на черзі – ще декілька. За цей період майже 300 тис. клієнтів найбільших міст області - Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Славути, отримали якісні послуги за відсутності черг, що дозволило зекономити час.

Нові центри обслуговування клієнтів газових компаній прийшли на зміну абонентським відділам, що донедавна функціонували за старою моделлю. Наразі у новостворених підрозділах, не лише дизайн відповідає корпоративному стилю групи компаній РГК та ПАТ “Хмельницькгаз”, але ще рівень сервісу створює усі умови для комфорту споживача: від зручних зон очікування до сучасної електронної черги та ряду сучасних можливостей. Тому відсутність черг та достатня кількість кваліфікованих менеджерів забезпечує одночасне обслуговування більше десятка клієнтів з усіх профільних питань: від стану особового рахунку до приєднання до газових мереж тощо.

“Завдяки відкриттю Центрів обслуговування, нам вдалося запровадити європейський досвід та надавати клієнтам справді мобільні, сучасні та доступні послуги, - сказав голова правління “Хмельницькгазу” Михайло Юрченко. - Наразі їх пропускна здатність, порівняно із донедавна існуючими абонентськими відділами, зросла на 67%. Тож тепер наші споживачі не вистоюють у чергах, адже електронна черга дає можливість отримати інформацію усього за 5-7 хвилин. Тому наразі працюємо над відкриттям аналогічного Центру обслуговування клієнтів у Волочиську”.

В ЦОК для усіх відвідувачів доступні послуги Інтернету, функціонують термінали самообслуговування, персональний комп’ютер та ін. Тому кожен бажаючий має змогу одразу на місці зареєструватись у Особистому кабінеті споживача, зателефонувати у Контакт-центр, сплатити за газ. Крім того, кваліфікований менеджер у зоні “ресепшн” завжди надасть необхідну інформацію, допоможе зареєструватись у Особистому кабінеті або електронній черзі.

“Відкриття центрів нового формату дало нам можливість обслуговувати 500 і більше клієнтів на день, в той час, як раніше лише 150, - наголошує начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Хмельницькгаз” Юлія Стрілець.

Для тих споживачів газу Хмельниччини, де ще немає ЦОК, працюють управління клієнтського сервісу, у які споживачі можуть звертатися з усіх газових питань за місцем проживання. Крім того, для постійного зв’язку зі своїми газовими компаніями, можна користуватися послугами Контакт-центру або зареєструватися у Особистому кабінеті споживача на сайті 104.ua

ПАТ "Хмельницькгаз" здійснює розподіл природного газу на території Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району) усім категоріям споживачів. Щорічні обсяги транспортування складають близько 700 млн.м.куб. природного газу. ПАТ "Хмельницькгаз" забезпечує природним газом майже 400 тис. домоволодінь Хмельниччини. Загальний рівень газифікації області складає більше 80%, протяжність газових мереж – 17 тис.км.Підприємство є одним з найбільших роботодавців та платників податків області, що надає гарантовані робочі місця 2 тисячам працівників, стабільно входить до п’ятірки найбільших та сумлінних платників податків Хмельниччини. До бюджетів усіх рівнів ПАТ "Хмельницькгаз" у 2016 році сплатив понад 95 млн.грн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА