16:41 11.08.2017

У Києві відбулася прес-конференція всеукраїнського заходу "Фестиваль ідей. Майбутнє спільнот"

2 хв читати

9 серпня відбулася прес-конференція події всеукраїнського масштабу "Фестиваль ідей. Майбутнє спільнот".

Фестиваль ідей "Майбутнє спільнот" – це подія всеукраїнського масштабу, яка спрямована на розвиток майбутнього спільнот відповідно до сфер життєдіяльності. Ініціаторами та організаторами фестивалю виступили центр соціальних інновацій Impact Hub Odessa в партнерстві з Aspen Institute Kyiv.

Представники оргкомітету Денис Полтавець і Олександр Славський почали прес-конференцію з ознайомчої частини про саму подію і ключові цілі фестивалю. На даному етапі, організатори взяли за основу міжнародний досвід Америки і вирішили втілити його в Україні з основними завданнями – заснувати платформу для кооперації між різними спільнотами і групами впливу для позитивних змін в економічній, культурній та суспільному житті країни.

"Перевага фестивалю в тому, що за короткий час можна познайомиться з дуже великим спектром різних думок, концепцій, ідей, які ще не є повноцінними проектами, але переконливими ініціативами для того щоб їх представити суспільству", – зазначив Денис Полтавець.

Організатори обіцяють інтенсивну програму з впровадженням різноманітних форматів, де відвідувачі фестивалю зможуть бути слухачами лекцій, учасниками дискусій і воркшопів, гостями музичних джазових вечорів, а також духовних практик на березі моря.

"Неформальне спілкування між учасниками і спікерами – один з найважливіших форматів для побудови спільнот, де можуть легко відбуватися якісь перетину, синергії між проектами", – коментує один із спікерів Ideas Fest 2017, підприємець і громадський діяч Олег Дерев'янко.

Учасники прес-конференції відкрили завісу з приводу виступаючих спікерів і розповіли, що варто очікувати міжнародних представників, які так само стануть невід'ємною частиною одеської події. Всі спікери відбиралися згідно актуальності ідей, професійної компетенції, а також, рівнем залученості в тематику свого питання.

Ще один з учасників прес-конференції Євген Мушкін, керівник експоцентру ВДНГ додає про знаковість фестивалю для оптимізації міського простору, питання якого повинно виноситься на обговорення, де присутня велика концентрація вмотивованих і амбітних людей.

Участь у фестивалі є безкоштовною, але за попередньою реєстрацією на сайті.

Нагадуємо, що "Фестиваль ідей. Майбутнє спільнот" пройде в Одесі з 25 по 27 серпня на шести локаціях міста.

Партнери заходу: Координатор проектів ОБСЕ в Украине, Міжнародний фонд "Відродження", Event.ua, Главком, Обозреватель, Koktebel Jazz Festival, Woman magazine.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА